Propozycje zakwaterowania w Świnoujściu

Baza turystyczna Świnoujścia i okolic jest bardzo dobrze rozwinięta ze względu na to, iż miasto posiada świetną lokalizacje z dostępem do Morza Bałtyckiego. Jest ona również umiejscowiona w niedalekiej odległości od wielu atrakcji zarówno antropogenicznych, jak i tych stworzonych przez przyrodę. Jak w każdym tego typu miejscu funkcjonuje baza noclegowa, gastronomiczna i wypoczynkowa dostosowana do środków finansowych i wymagań różnych turystów. Bez problemu możemy odpocząć w bardzo luksusowym pensjonacie lub hotelu z wieloma udogodnieniami, ale dla mniej zamożnego turysty, wczasowicza również znajdzie się miejsce noclegowe. W wyszukaniu idealnego miejsca z pewnością pomoże Wam portal Meteor, z którego najczęściej korzystamy planując wakacje. 

Na uwagę przy wyborze zakwaterowania zasługuje między innymi pensjonat Admirał II, który położony jest tylko 50 metrów od plaży, co jest bez wątpienia największym atutem tego ośrodka. W budynku znajduje się 92 miejsca noclegowe rozlokowane w pokojach o różnej liczbie łózek. Front budynku jest bardzo zachwycający. Jeśli chodzi o ceny to nie są one tak bardzo wygórowane i wahają się od 40 do 120 do złotych.

Kolejnym ciekawym miejscem są noclegi w obiekcie wybudowanym na ulicy Zdrojowej na wyspie Uznam. Budynek posiada tylko 26 miejsc noclegowych, ale według mnie jest to atut z powodu ciszy i spokoju oraz domowej, rodzinnej atmosfery. Wystój i ułożenie mebli w pokojach, które posiadają aneksy kuchenne również przypomina dom. Jeśli chodzi o ceny wahają się one od skromnych 35 złotych do 350 zł za wyższy standard. Obiekt położony jest w niedalekiej odległości zarówno od morza jak i od Parku Zdrojowego.

Następny ciekawy nocleg można znaleźć również przy morzu na ulicy Zdrojowej. Obiekt oferuje apartament przeznaczony maksymalnie na 4 osoby, ale jeśli chodzi o koszty to bardzo przystępna oferta. Dom pracy twórczej to kolejny obiekt noclegowy, który co prawda posiada tylko 8 pokoi, ale ma ciekawy charakter i wystój typowy dla domów i ośrodków wczasowych. Finansowo również jest bardzo przystępny, bo górna granica cenowa zatrzymuje się na 60 złotych. Obiekt znajduje się w bliskiej odległości od morza i od parku zdrojowego.

W Świnoujściu bez problemu można znaleźć nocleg dla siebie wystarczy kilka minut przed komputerem, by znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Świnoujście to również ośrodek uzdrowiskowy, który posiada liczne domy uzdrowiskowe. Warto rozpocząć planowanie wakacji od zagwarantowania sobie wygodnego noclegu, by później skupić się na miejscach wartych zwiedzenia, których w Świnoujściu nie brakuje.

Monoj

View more posts from this author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>